Liviko

KÕRGE KVALITEET, ENAM KUI SAJANDI JAGU TRADITSIOONE JA VASTUTUSTUNNE IGAL TOOTMISTASEMEL

livikoAastal 1898 asutatud Liviko AS on Eesti suurim riiklik kangete alkohoolsete jookide tootja, mis ühendab endas enam kui sajandi jagu traditsioone ja innovaatilise tehnoloogia. Liviko peamine tegevusvaldkond on kangete alkohoolsete jookide tootmine, hulgimüük ja eksport.

Samuti impordib ja levitab ettevõte veine, kanget alkoholi ja muid alkohoolseid jooke. Rohkem kui sada aastat tagasi kohaliku viinaköögina alustanud Liviko on aja jooksul kujunenud rahvusvaheliselt tuntud alkoholitootjaks. Liviko tegutseb laia tooteportfelliga enam kui 30 eksporditurul, omab tütarettevõtteid Lätis ja Leedus ning annab Balti riikides tööd rohkem kui 350 andekale inimesele.

Liviko toodab enam kui 70 erineva kaubamärgiga alkohoolseid jooke. Nende seas on legendaarsed brändid nagu Vana Tallinna liköör ja Viru Valge viin, mis mõlemad on turuliidrid. Need kaks rohkem kui 50 aastat tagasi loodud brändi esindavad Eesti siseturu järjekindlat kvaliteeti, mis on põlvest põlve vankumatuna püsinud ja pannud vastu erinevate ajastute ja arusaamade väljakutsetele.

Liviko on NG Investeeringute konglomeraadi osa, mis on üks edukamaid tööstus- ja kaubandusinvesteeringute kontserne Eestis. NG Investeeringud on usaldusväärne rahvusvaheline ettevõtte, mis väärtustab kvaliteeti, traditsioone ja vastutustundlikku alkoholitarbimist. Ettevõte arendab oma brände hoole ja pühendumusega, esindab lugupidamisega kõikjalt maailmast pärit kvaliteetalkoholi tootjaid ja püüab igast küljest olla usaldusväärne partner.

  WWW.LIVIKO.EE » WWW.LIVIKOSTORE.EE »