Uudised

mai
2017

Eesti parim alkohoolne jook on Vana Tallinn Yoghurt Cream

Eesti parima toiduaine konkursil valiti 2017. aasta parimaks alkohoolseks joogiks AS Liviko ainulaadne jogurtiliköör Vana Tallinn Yoghurt Cream.

„Vana Tallinn Yoghurt Cream on valmistatud ehtsast jogurtist, mis teeb sellest Eestis ainulaadse ja terves maailmas uudse toote. Innovaatilise jogurtilikööri väljatöötamisel võtsid Liviko tootearendajad kasutusele uued julged maitsed, millest sündis värske ja seikluslik maitseelamus, mis on kui loodud erinevaid smuutisid looma,“ ütles AS Liviko juhatuse esimees Janek Kalvi.

„Vana Tallinn Yoghurt Cream on tõesti uudne, nii oma välimuse kui sisu poolest. Oleme jogurtilikööri osas saanud palju positiivset tagasisidet just selle uudse idee pärast. Liköör on lumivalge värvusega ja väga pehme tekstuuriga. Aroomis on tunda vanilli, tsitrust ja Vana Tallinnale iseloomulikku rummi. Maitses domineerib taas naturaalne vanill, jogurtile iseloomulik hapukus ning vihje ananassile,“ ütles Liviko tootejuht Anna-Kai Tõrs.

Vana Tallinn Yoghurt Creami maitseomadused avalduvad kõige paremini jahutatult ja serveerituna ohtra jää või värskete marjadega. See sobib suurepäraselt kokteilide ja smuutide valmistamiseks, millest ühe, banaanismuuti retsept, on toodud ka pudelil.

Vana Tallinna koorelikööride perekonna viienda likööri Vana Tallinn Yoghurt Creami kangus on 16% ning see on saadaval 0,5l pudelis. Turule jõudis jogurtiliköör möödunud aasta suvel. Vana Tallinn Yoghurt Cream on müügil peale Eesti ka Läänemere reisikaubanduses, Hollandis, Lätis ja Leedus.

Banaani smuuti retsept

Vala blenderisse 4 cl Vana Tallinn Yoghurt Creami, 10 cl õunamahla, pool banaani, jupp värsket ingverit ja ohtralt jääd. Blenderda kuni segu on ühtlane ning serveeri kõrges klaasis.

Maailma lihtsaim marjane ahvatlus

Pane klaasi oma lemmikmarju, näiteks hapukad punased sõstrad, mustikad ja maasikad. Vala juurde jahe Vana Tallinn Yoghurt Cream.

Kiiksuga smuuti retsept

Vala blenderisse 30 g lemmikmarju, jääkuubikuid ja 100 ml jõhvikamahla ning 40 ml Vana Tallinn Yoghurt Creami. Blenderda vähemalt 2 minutit, et saavutada kreemine smuuti. Serveeri kõrges klaasis või lõbusas pudelikeses.

 

« Tagasi