Uudised

september
2017

Vana Tallinna tooted tõid võistlustelt koju kuld- ja hõbemedaleid!

Nii Vana Tallinn kui ka Vana Tallinn Elegance särasid mitmel hiljuti aset leidnud prestiižikal konkursil eredalt, noppides tunnustuste saatel auhinnalisi kohti.

Ameerika Ühendriikides toimuvale mainekale alkohoolsete jookide konkursile SIP Awards (Spirits International Prestige) on Vana Tallinna liköör juba vana tuttav – Liviko võimsamaid kaubamärke on samal üritusel varemgi kõrgetele kohtadele platseerunud. Ka seegi kord polnud erand: Vana Tallinna liköör jõudis oma kategoorias pjedestaali kõrgeimale astmele, võites SIP Awards konkrusi kuldmedali!

Tõeliseks kummarduseks Vana Tallinna järjepidevalt kõrgele kvaliteedile oli aga äramärkimine “Consumers Choice Award” tiitli raames, millega tunnustatakse brände, mis on suutnud võistlusel oma suurepärast taset hoida vähemalt kahel järjestikusel aastal.

Suurbritannias korraldataval IWSC-nimelisel (International Wine & Spirit Competition) alkohoolsete jookide konkursil asus koos Vana Tallinna likööriga esmakordselt võistlustulle ka Vana Tallinn Elegance, mida pärjati juba eelmisel aastal mitme rahvusvahelise trofeega. Rõõmusõnumid ei jäänud tulemata ka saareriigist, kui Vana Tallinn Elegance pälvis võistlusel kuldmedali! Kohtunikud kirjeldasid võidukat toodet järgnevalt: „Aroomis on tunda sooje vürtse, mis on segunenud „rhum agricole“ ainuomase lõhnaga. Maitses lisandub tsitrused – apelsinisukaad ning sidrun. Maitse tipneb tumeda suhkru, rummi ning luksuslike vürtside toonidega. See on tõeliselt kvaliteetne ja heas tasakaalus liköör“.

Tühjade kätega ei lahkunud ka klassikaline Vana Tallinna liköör (40% vol), mis pälvis tänu muljetavaldavalt vürtsikale maitsebuketile ning pilkupüüdvale värvile hõbemedali.

« Tagasi