Bränd

Ajalugu

Legendiks sündinud

Vana Tallinn nägi päevavalgust 1962. aastal. Retsepti lõi legendaarne Liviko liköörikunstnik Ilse Maar. Maar ja tema meeskond katsetasid läbi terve rea erinevaid kombinatsioone. Nende teekond päädis ennekuulmatu maitseelamusega, luues kvaliteetrummi, mis sisaldas parimaid vürtse ning eksootilisi tsitrusvilju.

Hästi hoitud saladus

Vana Tallinna täpset retsepti hoitakse rangelt saladuses. Vanill, apelsin ja eksootilised tsitrusõlid muudavad rummi erakordselt sametiseks. Vana Tallinn võitis kiirelt inimeste südamed nii kodumaal kui ka laias maailmas.

Monument

Rikkalik maitse ning muljetavaldav ja üllatusi täis ajalugu on püütud Tallinna keskaegseid linnatorne meenutavasse pudelisse. Vana Tallinn on alates oma loomisaegade algusest olnud populaarseim kink ning suveniir, mis siinmail loodud.

Pärand

Kvaliteetne

Nüüd, pool sajandit ning 120 miljonit pudelit hiljem, oleme endiselt täies hoos. Maailm meie ümber on muutunud, kuid meie tõeline iseloom püsib muutumatuna. Vana Tallinnast on saanud maailma populaarseim Eesti liköör.

Väärikas

Vana Tallinna välimus on küll aastatega muutunud, kuid tema vaim püsib vastavalt ajastule alati värskena. Meie visiitkaart, selgelt äratuntav müüritorni meenutav pudel, on endiselt alles. Tallinna sümbolitel rajanev pudeli etiketi disain on eri perioodidel tunda saanud parimate kujunduskunstnike kätt.

Hinnatud

Aastate jooksul on Vana Tallinn võitnud mitte ainult nende, kes hindavad tõelist iseloomu ja erakordset maitset, vaid ka alkohoolsete jookide maailma tähtsaimate professionaalide südamed. Vana Tallinnale omistatud auhinnad ja sertifikaadid on kõrgeima kvaliteedi tunnistuseks.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.